Piękno takie, jakie chciała natura.

LA PIANKA to czysta, podstawowa pielęgnacja, która pozwala odkryć naturalną równowagę i rytm skóry.
Każdy składnik został dobrany tak, aby współdziałał z Twoją skórą, a nie przeciwko niej, a każdy produkt jest w stanie wniknąć w skórę tak naturalnie i głęboko, jak to możliwe, zapewniając cerze wsparcie, na jakie zasługuje - tak, jak chciała natura.
Niezależnie od wieku i płci zawsze jest czas na zdrową i piękną skórę.

Nasze produkty są wolne od okrucieństwa, wolne od GMO i organiczne, jeśli to możliwe, i zawsze formułowane bez syntetycznych substancji zapachowych, barwników, siarczanów, ftalanów, parabenów, PEG, wazeliny i oleju mineralnego.

MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ

Nasza skóra podlega ciągłej i delikatnej odnowie, zgodnej z jej naturalnym rytmem.

Kiedy bombardujemy ją zbyt dużą ilością produktów powodujemy jej przeciążenie. Skóra jest przytłoczona zbyt wieloma składnikami i zaczyna reagować nieadekwatnie.

Uprość, aby przywrócić naturalną funkcję skóry.

Bez względu na wiek, przyjęcie minimalistycznego schematu pielęgnacji skóry utrzyma ją zdrową, zrównoważoną i promienną przez wiele lat.

347236761_615792277157701_9042682322517689663_n
ZIEMIA DAJE NAM WSZYSTKO

Dlatego nasze opakowania są szklane, a pudełka wykonane z ekologicznej linii papierów wytwarzanych z dodatkiem pozostałości po produktach organicznych pochodzących z owoców i warzyw. Wypełnienie do paczek wytworzone jest z materiałów pochodzenia roślinnego, dzięki czemu jest nietoksyczne i w 100% biodegradowalne.

WYBÓR ZAŁOŻYCIELKI MARKI - SYLWII BUKAŃSKIEJ

Uwielbiam czyste oleje roślinne. Olejowanie ciała jest moim ulubionym rytuałem pielęgnacyjnym. Roślinne oleje w połączeniu z czystymi ekstraktami, minerałami i ziołami, tworzą potężną mieszankę i  znajdują się niemal w każdym produkcie la pianka. Każdego wieczora stosuję Mandarynkowy Żel do mycia i demakijażu twarzy. Następnie nakładam Bombę Witaminową, dzięki której czuję, że moja skóra jest naprawdę zaopiekowana.