Bariera ochronna skóry jest jak tarcza pomiędzy Twoim ciałem, a światem zewnętrznym.

LA PIANKA to czysta, naturalna pielęgnacja, która dba o prawidłową barierę ochronną skóry.
Każdy składnik został dobrany tak, aby współdziałał z Twoją skórą, a nie przeciwko niej, a każdy produkt jest w stanie wniknąć w skórę tak naturalnie i głęboko, jak to możliwe, zapewniając cerze wsparcie, na jakie zasługuje - tak, jak chciała natura.
Niezależnie od wieku i płci zawsze jest czas na zdrową i piękną skórę.

Nasze produkty są wolne od okrucieństwa, wolne od GMO i organiczne, jeśli to możliwe, i zawsze formułowane bez syntetycznych substancji zapachowych, barwników, siarczanów, ftalanów, parabenów, PEG, wazeliny i oleju mineralnego.

MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ

Nasza skóra podlega ciągłej i delikatnej odnowie, zgodnej z jej naturalnym rytmem.

Kiedy bombardujemy ją zbyt dużą ilością produktów powodujemy jej przeciążenie. Skóra jest przytłoczona zbyt wieloma składnikami i zaczyna reagować nieadekwatnie.

Uprość, aby przywrócić barierę ochronną skóry.

Bez względu na wiek, przyjęcie minimalistycznego schematu pielęgnacji skóry utrzyma ją zdrową, zrównoważoną i promienną przez wiele lat.

347236761_615792277157701_9042682322517689663_n
ZIEMIA DAJE NAM WSZYSTKO

Dlatego nasze opakowania są szklane, a pudełka wykonane z ekologicznej linii papierów wytwarzanych z dodatkiem pozostałości po produktach organicznych pochodzących z owoców i warzyw. Wypełnienie do paczek wytworzone jest z materiałów pochodzenia roślinnego, dzięki czemu jest nietoksyczne i w 100% biodegradowalne.

bariera ochronna skóry
WYBÓR ZAŁOŻYCIELKI MARKI - SYLWII BUKAŃSKIEJ

Uwielbiam naturalną pielęgnację skóry i włosów, ponieważ doceniam moc składników botanicznych. Natura ma niesamowite właściwości do zaoferowania. Nic nie może pokonać organicznego oleju roślinnego tłoczonego na zimno, świeżo destylowanej wody kwiatowej, egzotycznego masła botanicznego, wysokowydajnego ekstraktu roślinnego czy wykwintnie pachnącego olejku eterycznego. Każdego wieczora stosuję Mandarynkowy Żel do mycia i demakijażu twarzy. Następnie nakładam Bombę Witaminową, dzięki której czuję, że moja bariera ochronna skóry jest w jak najlepszej kondycji.